X
| Collection: | Ryne |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 5" |
Ryne Area Rug
Title:
* 2'3" x 3'9" Rectangle
Items adding...
Enhance your order with these recommended add-ons.
Certificates will be updated soon.
